Auctions
Item Listed on Closing on Bids Views Price
indesign.org Feb 22, 2021 Jun 30, 2021 0 2 € 2200
vaccinecovid19.se Feb 1, 2021 Feb 12, 2021 0 7 € 2000
vaccine19.se Feb 1, 2021 Feb 12, 2021 0 11 € 2000
filserver.se Jan 23, 2021 Feb 28, 2021 0 10 € 500
Large Domain Portfolio since 1995 Jan 21, 2021 Feb 21, 2021 0 105 € 23000
Leanstream.com Jan 19, 2021 Jan 20, 2021 0 7 € 19000
thetopcharts.com Jan 17, 2021 Apr 17, 2021 0 8 € 30
falsterbogolf.club Jan 16, 2021 Apr 16, 2021 0 12 € 100
Leanstream.se Jan 14, 2021 Jan 31, 2021 0 20 € 19000
antiquecarsparts.com Jan 14, 2021 Apr 14, 2021 0 10 € 199
exclusivejewerly.com Jan 14, 2021 Apr 14, 2021 0 15 € 90
Toddly.com Jan 3, 2021 Jan 31, 2021 0 16 € 2000
swedish.works Dec 5, 2020 Dec 16, 2020 0 13 € 10
svensk.design Dec 5, 2020 Dec 13, 2020 0 17 € 10
bytabostad.se Dec 3, 2020 Jan 1, 2021 0 17 € 100
bytabostad.se Dec 3, 2020 Jan 1, 2021 0 0 € 100
yourofficee.com May 25, 2020 Jun 1, 2020 0 69 € 5000
amthirdpartyreport.com May 22, 2020 Jun 1, 2020 0 0 € 100
intothenight.xyz May 21, 2020 May 30, 2020 0 66 € 180
PawMe.se May 19, 2020 Jun 1, 2020 0 83 € 100
RecipeBox.club May 19, 2020 Jun 1, 2020 0 82 € 40
TopNetwork.club May 19, 2020 Jun 1, 2020 0 67 € 40
AbodeDirect.co.uk May 19, 2020 Jun 1, 2020 0 72 € 40
BrauerBass.com May 19, 2020 Jun 1, 2020 0 72 € 40
petwise.me May 19, 2020 Jun 1, 2020 0 65 € 25